پایگاه اطلاع رسانی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی


اخبار
يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧
 


شماره خبر :٥٣٣٥٣٠ تاریخ انتشار خبر : 1396/10/10
مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور: 9 دی تجلی ولایتمداری و پیوند ناگسستنی مردم با رهبری الهی و مکتبی بود.
حجت‌الاسلام دکتر جلیلی روحیه انقلابی ، ملی و دینی ملت ایران در حماسه 9 دی را بسیار مهم دانست و گفت: حماسه 9 دی غیرت دینی نسبت به هتک حرمت عاشورا و عزای حسینی(ع) همچنین پایان دادن به‌دخالت بیگانگان در امور داخلی ایران اسلامی پس از انتخابات سال 88 بود .

مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی، در مصاحبه با واحد رسانه نهاد، با گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی، به‌عوامل تاثیرگذار در پدید آمدن حماسه عظیم و میلیونی 9 دی اشاره کرده و اظهار داشت: 9 دی تجلی ولایتمداری و  پیوند ناگسستنی مردم با رهبری الهی و مکتبی بود.
ایشان در ادامه روحیه انقلابی، ملی و دینی ملت ایران در حماسه 9 دی را  بسیار مهم دانست و افزود: حماسه 9 دی غیرت دینی نسبت به هتک حرمت عاشورا و عزای حسینی(ع) همچنین پایان دادن به دخالت بیگانگان در امور داخلی ایران  اسلامی پس از انتخابات سال 88 بود.
جلیلی همچنین دشمن‌ شناسی، وحدت و  انسجام ملی ملت بزرگ ایران را  در پدید آمدن حماسه 9 دی مهم دانست و یادآور شد: اتحاد و انسجام ملت ایران که همواره ارزش‌های انقلابی و مصالح نظام را بر انگیزه‌های بیگانگان ترجیح داده‌اندبسیار مهم و حائز اهمیت بود که با بصیرت سیاسی و آگاهی از دست‌های پنهان و آشکار در مقابله شایعه ادعای تقلب در انتخابات و گره خوردن اپوزیسیون داخلی و خارجی به‌نحو شایسته مقابله کردند.
مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی به فرمایشات مقام معظم رهبری در آستانه 9 دی در دیدار  با مسؤولان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اشاره کرده و اظهار داشت: مقام معظم رهبری تاکید داشتند که امروز هدف اصلی دشمن ناامید کردن مردم از تداوم انقلاب است که رسانه‌های جدید به‌ویژه شبکه‌های اجتماعی به این موضوع دامن می‌زنند که زندگی غربی را آمال می‌دانند و با مظاهر اسلامی و انقلابی مبارزه می‌کنند.
ایشان در ادامه قدرت‌طلبی و بی‌تقوایی را باعث دروغ پراکنی و ناامید کردن مردم دانست و افزود: آن کسانی که کار دشمن را در داخل انجام می‌دهند، تقوا ندارند و دین‌شان سیاسی است به‌جای اینکه سیاست‌شان دینی باشد.
جلیلی با اشاره  به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص پاسخگو بودن مسؤولانی که امکانات کشور را در دست داشته یا دارند، اظهار داشت: کسانی که امکانات کشور در اختیارشان بوده یا هست، حق ندارند علیه کشور حرف بزنند بلکه باید این‌ها در مقابل ملت پاسخگو باشند.
حجت‌الاسلام دکتر جلیلی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص تفاوت داشتن انقلاب‌نماها با انقلابی‌گری بیان داشت: 9 دی جواب با عظمت ملت بزرگ ایران به انقلاب‌نمایان بود.

[]

ارسال به دوست نسخه چاپي تاریخ درج خبر:1396/10/10

حجت‌الاسلام دکتر جلیلی روحیه انقلابی ، ملی و دینی ملت ایران در حماسه 9 دی را بسیار مهم دانست و گفت: حماسه 9 دی غیرت دینی نسبت به هتک حرمت عاشورا و عزای حسینی(ع) همچنین پایان دادن به‌دخالت بیگانگان در امور داخلی ایران اسلامی پس از انتخابات سال 88 بود .


خروج

تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به نهاد رهبری در دانشگاه ما می باشد