پایگاه اطلاع رسانی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی


اخبار
يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧
 


شماره خبر :٥٣٥٥٢١ تاریخ انتشار خبر : 1396/11/23
جشنواره معارف - ویژه دروس معارف
دفتر نشر معارف برای به روز کردن اطلاعات و محتوای کتاب ها و جهت جلوگیری از سوء استفاده برخی سودجویان، و تسهیل امر دانشجویان اقدام به برگزاری جشنواره معرف کرده است.

دفتر نشر معارف هر ساله برای به روز کردن اطلاعات و محتوای کتاب ها به ناچار کتاب ها را ویرایش و تجدید چاپ می کند؛ ولی متاسفانه برخی افراد سودجو متن به روز نشده کتاب ها را به طور غیر قانونی و خودسرانه چاپ و توزیع می کنند و به همین دلیل دانشجویان با حجم زیادی از کتاب های غیر مجاز و غیر اصل مواجه می شوند که محتوای این کتابها با کتاب اصلی و مرجع تفاوت های زیادی دارد. امسال قصد داریم با برگزاری "جشنواره معارف" جلوی این اتفاق را بگیریم.

و دانشجو را در تشخیص کتاب اصلی و معیار راهنمایی کنیم و جلوی سو استفاده سودجویان را بگیریم.

 

اما چطور!؟

امسال کتاب های اصلی با یک برچسب اختصاصی بنام "جشنواره معارف" متمایز شده اند. روی این برچسب یک کد رمز مخفی است، که شما دانشجوی عزیز؛ پس از خرید کتاب و خراشیدن محل مخصوص، این کد را به سامانه ۳۰۰۰۸۵۸۵ پیامک میکنید یا اینکه این کد را در سایت جشنواره ثبت میکنید و ضمن اطمینان از اصلی بودن کتاب، در قرعه کشی جشنواره شرکت خواهید کرد و اگه کمی شانس بیاورید برنده جوایز ویژه جشنواره خواهید شد.

 

جوایز ارزشمند جشنواره برای شرکت کنندگان به قید قرعه

قرعه کشی بخش خرید جشنواره هم به صورت هفتگی انجام میشود و نتایج آن بلافاصله از طریق سایت و سامانه های مجازی جشنواره اعلام می شود. همچنین در پایان ترم هم قرعه کشی نهایی جشنواره انجام می شود و جایزه ویژه این جشنواره که یک دستگاه خودرو است به برنده اهدا خواهد شد.

شما دانشجوی گرامی؛ همچنین می توانید با عضویت در سایت و شرکت در آزمون محتوایی جشنواره و دریافت گواهی نامه قبولی، از 2 تا 5 نمره تشویقی استادتان برای آن درس بهره‌مند شوید.

 

نکته مهم

فقط دانشجویانی می توانند در این طرح شرکت کنند که اساتید آنها با مراجعه به سایت جشنواره و یا سامانه مجازی نهاد، درس مربوط به آن کتاب را فعال کرده باشند

 

برای آشنایی با نحوه شرکت در جشنواره فایل زیر را دانلود کنید.

دریافت اطلاعات بیشتر

 

[]

ارسال به دوست نسخه چاپي تاریخ درج خبر:1396/11/23

دفتر نشر معارف برای به روز کردن اطلاعات و محتوای کتاب ها و جهت جلوگیری از سوء استفاده برخی سودجویان، و تسهیل امر دانشجویان اقدام به برگزاری جشنواره معرف کرده است.


خروج





تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به نهاد رهبری در دانشگاه ما می باشد